0533 647 48 25

0232 202 04 42

Hakkımızda

Odtülüler Eğitim Kurumları olarak geleceğimizin güvencesi olan gençlere hizmet verme amacıyla ilk olarak 2008 yılında kapılarımızı açtık. Kapılarımızı açtığımız andan itibaren ekibimizde her zaman deneyimli, alanında uzman, başarılı ve gençlerin dilinden anlayan eğitimcilerin bulunmasına özen gösterdik. Şimdi de İzmir Odtülüler olarak İzmirli gençler için yeni şubemizin kapılarını açtık.

İzmir Odtülüler Dershanesi olarak temel prensiplerimizi aynen devam ettirerek yine ezbercilikten uzak, öğrencileri sıkmayan, dersler kadar onlara da önem veren bir eğitim anlayışıyla hizmet veriyoruz. Bu doğrultuda öncelikle sorumlu, saygı ve sevgi gösterebilen, millî ve manevi değerleri koruyabilen iyi insanlar yetiştirmeyi hedefliyoruz. Bu nitelikleri kazanabilen her gencin akademik hayatında da başarılı olabileceğine inanıyor, sadece sınava kadarki süreci değil sonrasını da planlamalarına destek oluyoruz.

İzmir Odtülüler Dershanesi’nde eğitim süreçlerini, verim odaklı planlayarak öğrencilerin derslerden sıkılmasını önlüyoruz. Özellikle sınav sürecinde yoğun bir çalışma programıyla öğrencilerin kafasını yormak yerine maksimum verim sağlayan ve sonuç odaklı çalışmalar yapıyoruz. Böylece stres altındaki öğrencilerin tedirginliklerini üzerlerinden atmalarını sağlıyoruz.

İzmir Odtülüler Dershanesi olarak öğrencilerin içindeki potansiyeli ortaya çıkarmaya yönelik bir eğitim veriyor ve her bir öğrencinin kendi maksimumuna ulaşmasını sağlıyoruz. Sağlıklı bir eğitim için gerekli ortamı yaratıp öğrencilerin ihtiyacına yönelik düzenlemelerle eksiksiz bir eğitim veriyoruz. Bu doğrultuda İzmir Odtülüler Dershanesi’nde 9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrenciler ile birlikte TEOG gruplarına ve mezuna kalan öğrencilere de eğitim hizmeti sunarak deneyimlerimizi her yaştan öğrenciye aktarmaya çalışıyoruz.

Odtülüler Dershanesi İzmir şubesinde de öğrenci koçluğu uygulamamıza devam ederek gençlere pusula oluyoruz. Öğrencileri derslere ve sınavlara hazırlamakla birlikte iş hayatına, sosyal hayata ve çok daha fazlasına hazırlıyoruz. Ayrıca rehberlik hizmeti vererek öğrencilerin psikolojik olarak da sınavlara hazır olmasını sağlıyoruz. Sınav sürecindeki stresin başarıyı en aza indirdiğini bilerek öğrencilerin motivasyonunu yükseltiyoruz. Bunun dışında öğrencilerin sosyal hayatlarında karşılaştıkları sorunların üstesinden gelmelerine de rehberlik hizmetimizle yardımcı oluyoruz.

Odtülüler patentli tek eğitim kurumu olan Odtülüler Dershanesi’nin İzmir şubesinde de öğrencileri ayrıcalıklı ve kaliteli bir eğitim bekliyor.

Call Now Button0533 647 48 25